Tiens FOS Şurubu ile Bağışıklık sisteminizi güçlendirin!

Hepimiz besinleri özümsemek ve toksinleri yok etmek için birincil organ olarak bağırsaklarımıza bağımlıyız. Kolonda iyi sağlığın başladığı doğru. Sağlık kaynaklarına göre, vücuda giren tüm toksinlerin% 90 kadarı bağırsaklardan bunu geçirmektedir. Bu kolon olarak bilinen bağırsak bölümünü içerir.

Kolonunuzun iyi sağlığı teşvik edip etmediğini veya sağlık sorunlarına neden olabilecek koşullar yaratıp yaratmadığını belirleyen nedir? Bir kelimeyle, bakteri.

Bakteriler ya iyi ya da kötü olabilirler ve kolon her ikisinin de ana deposudur. Kötü bakteriler hastalık durumlarını teşvik eder. Yararlı bakteri olarak da adlandırılan iyi bakteri, sağlıklı bir sindirim sisteminin temelidir. Bağışıklık sistemimizin% 80’i sindirim sistemimizde olduğundan, sağlıklı bir sindirim sisteminin neden “sağlığın kökü” olduğunu anlamak kolaydır.

Bağırsak bakterileri hakkında ilginç gerçekler

 1. Bağırsaklarımızı 100 trilyon mikroorganizma ile paylaşıyoruz. Bu popülasyonu içeren 500 farklı bakteri türü vardır;
 2. İyinin kötü bakterilere oranı, genel sağlığınızı belirlemede kritik bir önlemdir. İdeal denge yüzde 85 iyi ve yüzde 15 kötü;
 3. İyi bakterilerin işlerinden biri, kolondaki beslenme ve bağlanma yerleri için rekabet ederek kötü bakterilerin gelişimini kontrol etmektir.

İyi-kötü bağırsak bakteri oranınız dengeye getirildiğinde, üç çok olumlu değişiklik meydana geldi:

 1. Sindirim probleminin belirtileri azalır veya kaybolur;
 2. Vücudunuz, onu beslediğiniz tüm iyi gıda ve besin takviyelerini kullanmaya başlar;
 3. Bağışıklık sisteminiz stresi azaltır ve hastalıklarla mücadele etmek için daha donanımlıdır.

Bağırsaktaki iyi bakteriler, bağırsaklarımızda bulunan bakteri ve mantarları üreten toksinlerin neden olduğu erken yaşlanma ile mücadele eden, hastalık yapan organizmalara karşı ön cephe savunmamızdır.

Günde 1 gram oranında yenildiğinde, FOS’un istenmeyen etkenleri azalttığı ve faydalı, sağlık yaratan bağırsak florasında beş kat artış sağladığı gösterilmiştir.

tiens fos şurup

TIENS, iyi-kötü bağırsak bakteri oranını dengelemek için FOS şurubu gücünü kullanır.

Tiens FOS Şurubu İçindekiler

FOS Nedir?

 • Fruktooligosakaritler (FOS şurubunda bulunur), pancar, Kudüs enginar, hindiba, muz gibi doğal gıdalarda çok düşük konsantrasyon seviyelerinde bulunan doğal olarak oluşan bir karbonhidrattır. FOS, günlük tüketildiğinde, bağırsak kanallarında “dost bakterilerin” büyümesini teşvik eder. Bu bakteri sırayla bağırsak sağlığını korur ve E. coli, Clostridium ve salmonella gibi “kötü bakterilerle” savaşır. FOS, şekerin yarısı kadar tatlandırma kabiliyetine sahip, yaygın olarak kullanılan şekerin aynı tatlı tadı ve dokusuna sahiptir, ancak sadece kalorinin yaklaşık yüzde 10’una sahiptir.
 • Her ne kadar FOS Batı’da giderek daha fazla popülerlik kazanıyor olsa da, Japonya’da uzun yıllardır besin takviyesi olarak kullanılmaktadır. Japonlar bu dost bakterileri çok ciddiye alırlar ve Japonya’da gıda katkı maddesi ve “fonksiyonel” sağlığı teşvik eden gıda olarak yaygın kabul görmekten hoşlanırlar.
 • FOS şurubundan FOS, bağırsak florasını yeniden inşa etmekten daha fazlasını yapan süper bir besindir.
 • FOS, kısa zincirli yağ asitlerinin, özellikle de bütiratın, kolonun ‘yakıtı’ üretimini uyarır. Bağırsak fermantasyonundan butirat seviyelerini artırarak, FOS sağlıklı bir bağırsak mukoza zarının korunmasına yardımcı olur. Bu aynı zamanda, kısa zincirli yağ asitlerinin üretimi ile bağlantılı olan kolonun pH’sını düşürme eğilimindedir. PH’daki bu düşüş, kolonun sağlıklı bir durumda kalmasına yardımcı olur.
 • Bakteriler için bir gıda olmasının yanı sıra, sindirilmediği için, FOS aynı zamanda kolonun içine su çeken ve kabızlığı önleyen çözünür bir elyaftır. Dost bakterilerin sağlığının iyileştirilmesi aynı zamanda düzenliliği de artıran sindirim sağlığımızı da iyileştirir.

Referans : Gastrointestinal sistemde prebiyotikler; S. MACFARLAN, GT MACFARLAN, JH CUMMINGS; Beslenme Farmakolojisi ve Terapötikleri; Cilt 24, Sayı 5, sayfa 701–714, Eylül 2006.

Goji Meyvesi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak için Tıklayınız!

Goji Meyvesi İçerir!

Tiens Zeaksantin içeren Takviye Edici Gıda en güçlü antioksidanlardan biri olan Goji meyveleri içerir. Goji meyveleri ayrıca 18 farklı amino asit, C vitamini, B vitaminleri, doymamış yağ asitleri, mikro ve makro elementler ve flavonoidler içerirler. Besin değerleri açısından bakıldığında goji meyvesi  dünyadaki en besleyici meyvelerden biridir. Ayrıca Goji meyveleri doğal bir zeaksantin kaynağıdır. Lutein ve iyi bilinen beta-karoten (provitamin A) ile birlikte, zeaksantin, karotenoid olarak sınıflandırılan bir bileşiktir. Karotenoidler, insan vücudundaki varlığı tamamen tüketimlerine bağlı olan, yağda çözünebilen doğal bitki pigmentleridir. Onları üretme kapasitemiz yoktur. Lutein ve zeaksantin, pek çok bitkiye (meyveler, sebzeler, çiçekler ) turuncu-sarı renklerini verir. İnsan vücudunda iki önemli rol oynarlar: serbest radikalleri nötralize eder ve zararlı ultraviyole ışınlarını (UV) emen sarı bir filtre görevi görürler. Retinanın hassas, orta bölgesi olan Makula’yı koruyan doğal güneş gözlükleri görevi görürler.

Yaban Mersini ve Kadife Çiçeği Özü de var!

TIENS Zeaksantin içeren Gıda Takviyesi ayrıca yabanmersini özü içerir. Bu meyve güçlü antioksidanlar içerir ve ayrıca gözleri rahatlatır. Sırayla, modern bilimsel araştırmalarla gösterildiği üzere Afrika kadife çiçeği özü, kuru göz sendromunu ve konjonktiviti önleyebilecek çok sayıda bileşen içerir.

Hazırlık ayrıca bakır, selenyum, E vitamini ve B1 vitamini içerir.

Tiens nedir diye merak mı ettiniz? Gelin birlikte Tiens nedir öğrenelim! Tıklayınız

Tiens FOS Şurubu Ne işe yarar

FOS şurubunun faydaları

 • Bağışıklık Sistemini Güçlendirir;
 • Kalsiyum ve Magnezyum Emilimini Geliştirir;
 • Kolesterolü Düşürür;
 • Sağlıklı bir cilt teşvik eder.

Tavsiye

 • Sindirim problemleri;
 • Yetersiz beslenme;
 • Kilo vermek istiyorsanız;
 • Zayıf / yorgun hissediyorsanız.

Dozaj

 • Yetişkinler için günde bir ila iki FOS şurubu şurubu (her biri 10 mi).

Not : Normal ayarlama işleminden dolayı bu ürün başlangıçta karın bölgesinde rahatsızlığa neden olabilir. Bağırsak temizlendiğinde ve daha sağlıklı ve tazelendiğinde, ürünün düzenli tüketiminden sonra vücut normale döner.

Sizde Tiens FOS Şurubu’nun bu faydalarından yararlanmak istiyorsanız Hemen Benimle iletişime geçin!
Tiens Ürünleri KESİNLİKLE İLAÇ DEĞİLDİR! Tiens şirketi hiçbir şekilde hiçbir hastalık, problem vs. gibi soruna ürünlerinin iyi geldiğini, ilaç olarak kullanıldığını iddia etmez. Ürünlerin faydası içerik maddelerinin etkilerinden dolayı gerçekleşmektedir. Ürünler hakkında duyabileceğiniz, okuyabileceğiniz her türlü fayda, ürün deneyimi, hastalık veya problem tedavisinde iyi geldiği gibi söylemler TAMAMEN KULLANICI DENEYİMİDİR. Ü Eğer bir rahatsızlığınız, hastalığınız, probleminiz varsa TİENS ürünlerini kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

 3,157 total views,  1 views today