TİENS GIDA TAKVİYELERİ KESİNLİKLE İLAÇ DEĞİLDİR. BİR HASTALIĞINIZ VEYA TIBBİ MÜDEHALE GEREKTİRECEK DURUMUNUZ VAR İSE KESİNLİKLE ÖNCE DOKTORUNUZA DANIŞINIZ.!

TİENS ŞİRKETİ KESİNLİKLE ÜRÜNLERİNİN HERHANGİ BİR HASTALIĞA DERDE ÇARE OLDUĞUNU İDDİA ETMEZ.

AŞAĞIDA TİENS ÜRÜNLERİNİ KULLANAN KULLANICILARIN YORUMLARI YER ALMAKTADIR. DENEYİM GRUPLARINDAN ALINDIĞI GİBİ KOPYALANMIŞTIR, EDİT YAPILMAMIŞTIR.

7 yaşındaki oğlumda hiperaktivite bozukluğu ve dikkat eksikliği sorunu vardı.. Nisan ayında doktor sadece okulda kullanılması için Ritalin verdi.. Bu tür ilaçlarda en sevmediğim şey başımıza geldi.. Çocuk resmen saf gibi dolaşıyordu.. Hem de iştahı kesilmişti.. Öğle yemekleri olduğu gibi geri geliyordu neredeyse.. Dersleri düzeldi ana çocuk bozuldu.. Yazın Mehmet Ceyhan liderimin vesilesiyle TİENS’le tanıştım.. Ve oğluma Kalsiyum Lesitin başladık.. Okulda ilk hafta sonunda öğretmen toplantı yaptığında eşime geçen yıla y daha sakin olduğunu ve derslerde dikkatinin arttığını söylemiş.. Perşembe günü Kalsiyum Lesitin vermeyi unuttuk.. Okul çok yakın gidip vereyim diye düşündüm fakat öğretmenle sonra görüşürüz Kalsiyum Lesitin olmadan nasıl olacak diyerek gitmekten vazgeçtim.. Okul sonunda öğretmenle karşılaştım.. “Mustafa bey, Samiye ilacını vermediniz mi.. Bugün beni perişan etti” dedi.. Ben de “Hocam takviye gıda olarak Kalsiyum Lesitin veriyoruz” dedim.. Tamam işte, aman unutmayın dedi..
Şimdi ödevlerini uygun saatte ve genelde kendi yapıyor.. Şu an gayet iyi.. Hem saf saf dolaşmıyor hem de iştahı gayet güzel..

 1,763 total views,  7 views today