LR ZEITGARD Anti-Age Sistemi Göz Serumu
NET MİKTAR 30 ml
Göz bölgesindeki cilt özellikle incedir ve bu bölgede oluşan ilk çizgiler hafifçe görülebilir hale gelir. Hafif ve yumuşak yapısı sayesinde serum ince ciltte hızlı etki yaratır. Tek uygulama için diğer ürünlere kıyasla daha az bir miktarda kullanılan bu göz serumu bütçeye uygun ve etkili bir seçenek sunar. Her cilt tipine uygundur, hem erkekler hem de kadınlar eşit miktarda kullanabilirler.

ÖZELLİKLERİ

Bu serum hafif akışkan ve yumuşak yapısıyla krem ihtiyacınızı karşılayabilecek olmasıyla öne çıkar. Bu ürün her şeyden önce göz çevresindeki ince cilde bakım yaparak, fayda sağlar. LR ZEITGARD 2’nin ergonomik paslanmaz çelik plakası sayesinde göz çevresindeki cilde ve her bir kırışıklığa optimum düzeyde ve etkili şekilde bakım uygular.

KULLANIM ŞEKLİ

Cilt LR ZEITGARD 1 ile temizlendikten sonra göz serumundan parmak ucuna bir damla damlatarak göz çevresine yayın. Kolay uygulama için serumu ince bir tabaka oluşturacak şekilde yaymanız önerilir. Düğmesine kısaca basarak LR ZEITGARD 2’yi açtıktan sonra (bu esnada kırmızı bir ışık yanar), ısı fonksiyonu devreye girer. Sonrasında düğmeye bir kez daha bastığınızda titreşim fonksiyonu aktif olur. LR ZEITGARD 2 dış konturdan içeri doğru hafif baskı uygulanarak kaydırılmalıdır. Cihaz, her göz için 15 saniye boyunca 5 kez ileri geri hareket ettirilmelidir. Cildin kendine has reaksiyonunu desteklemek üzere gözenekleri tekrar kapatmak için soğutma fonksiyonu aynı şekilde kullanılır.

İÇERİK MADDELERİYLE İLGİLİ BİLGİLER

Patch H2O“ ve „Ultra Filling Spheres“ etken maddelerinden oluşturulmuş özel bir kombinasyon göz çevresinde optimum bakım sağlar. LR ZEITGARD Anti-Age Sistemine ait Göz Serumu ile yumuşak göz çevresi bölgesindeki narin ve ince cilt katmanına optimum nem tedariği sağlanır. Böylece cildin esnekliği ve elastikiyeti artırılır.

İçindekiler: Aqua (Water), Acacia Senegal Gum, Glycerin, Carbomer, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Hydrolyzed Rhizobian Gum, Ethylhexyl Palmitate, Trehalose, Urea, Parfum
(Fragrance), Serine, Algin, Pentylene Glycol, Silica, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Glucomannan, Glyceryl Polyacrylate, Caprylyl Glycol, Pullulan, Disodium Phosphate, Isoceth-10, Trihydroxystearin, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Potassium Phosphate, Ethylhexylglycerin, Linalool

ÇALIŞMALAR

LR ZEITGARD 2 ile birlikte kullanıldığında şu sonuçlar doğrulanmıştır:

  • Katılımcıların%75’inin göz bölgesinde belirgin şekilde gençleşme görüldü.
  • Katılımcıların%80’i anında görünür ve hissedilir sonuçlar aldılar.
  • Katılımcıların%90’ı cildinin esnekliğinde değişim görüldü.
  • Katılımcıların%90’ından fazlasının cildine daha iyi nem tedariği sağlandı.*
    * Dermatest çalışması Haziran & Ağustos 2015’te 40 katılımcı üzerinde gerçekleştirilmiştir.

 5,300 total views,  5 views today