Merhaba, bu yazımda sizlere bir süredir yeni yazı veya bilgi yayını yapamama sebeplerimden kısaca bahsetmek istiyorum.

Sitemi takip eden arkadaşların gördüğü gibi genel olarak LR Ürünleri hakkında bilgilendirme yapmaya çalıştım. Bu yazılar teknik bilgilerden oluşuyor. Yine böyle yazıları eklemeye devam edeceğim. Bir süredir yazı yayınlayamadım çünkü takdir edersiniz ki benim de bir işim ve hayatım var.

Asıl mesleğim olan doğal taş ve dekorasyon işleri ile saha yoğun ilgilenmem gereken dönemler haliyle oluyor. Ve zamanımı yönetirken bazı şeylerden kısıtlamalar yapmam gerekebiliyor.

Diğer ve aslında en önemli sebebim aile. İkinci kez baba olmanın verdiği heyecanla haliyle dikkatim ve zamanım aileme yoğunlaşacak elbetteki. Ve ne iş ne de başka bir şey onlara ayıracağım zamandan daha fazlasını almayacak.

İşte bu sebeple ki ilk oğlum Kerem ile yapmayı planladığım ama Yavuz ile artık hayata geçireceğim “Babalık” konulu blog yazılarımı da sitemden yayınlayacağım. Sitemin adı zaten benim adım. Burası benim düşüncelerimi bilgilerimi paylaştığım bir yer. LR dışında Babalık, Teknoloji, yazılım, Gelecek, dekorasyon gibi konular ile ilgilide yazılar yazacağım elbet. Mesela baba olarak evlatlarıma veya evime aldığım eşyalar hakkında inceleme yazabilirim. Alırken ne kasar araştırdım nerden ne kadara aldım. Almak için sebeplerim neydi, evlatlarıma faydası ne olabilir gibi sorulara cevap vererek anlatan yazılar yazabilirim. Ve bir baba olarak yaşadıklarım duygularım başka bir babaya rehber olabilir, aynen benimde yerli ve yabancı kaynaklardan edindiğim bilgilerle kendime rehber edindiğim gibi.

Sitenin bir diğer yazı gecikmesi sebeplerinden biri de tüm görsellere kendim çalışıyorum ve boş vakitlerimde bunları yapıyorum. İnşallah en kısa zamanda yazıların devamıyla siz değerli okurlar ile buluşmaya devam edebilirim.

Bir networkçu olarak amacım şudur. Yaptığınız iş sizin kendi gerçekliğinizi gösterdiğiniz ölçüde gerçektir. Gerçek olduğunuzu gösterin!

Hayırlı günler dilerim.

 3,757 total views,  15 views today