TİENS GIDA TAKVİYELERİ KESİNLİKLE İLAÇ DEĞİLDİR. BİR HASTALIĞINIZ VEYA TIBBİ MÜDEHALE GEREKTİRECEK DURUMUNUZ VAR İSE KESİNLİKLE ÖNCE DOKTORUNUZA DANIŞINIZ.!

TİENS ŞİRKETİ KESİNLİKLE ÜRÜNLERİNİN HERHANGİ BİR HASTALIĞA DERDE ÇARE OLDUĞUNU İDDİA ETMEZ.

AŞAĞIDA TİENS ÜRÜNLERİNİ KULLANAN KULLANICILARIN YORUMLARI YER ALMAKTADIR. DENEYİM GRUPLARINDA YAZILDIĞI GİBİ KOPYALANMIŞTIR, EDİT YAPILMAMIŞTIR.

#Tiens #ÜrünDeneyimi #Airiz #Ağrı #Yanma #Menopoz
Telegram Grubundan;
Ş** A**, [05.08.19 10:58]

Merhabalar ;

65 yaşlarında menopoza girmiş bir yakınım ortalama 7-8 ay boyunca rahatsızlığından bahsediyordu ;

özel bölgesinde yaklaşık 1-1,5 cm’lik bir alanda aşırı bir ağrı yanma olduğunu ve bu ağrının kendisini korkuttuğunu söylüyordu.😔

Kendince çözümler aramış ama sonuç alamamıştı, doktora gitmiş fakat kadın hastalıkları uzmanı bu sıkıntısını çözememiş kendisini genel cerraha yönlendirmiş 🤔 toplumun tabuları burda artık devreye girmiş ve utandığı için bir daha doktora gitmek istemedi bana durumu ara ara anlattığı için baştan sona biliyordum o dönem tiensle henüz çok yeni tanışmıştım ve kendim kullanıp memnun kaldıktan sonra TAVSİYE ettim….

Kendisine Airiz pedin günlük olanlarından verdim ve kullanmasını istedim ilk söylediğimde ”yok artık bir pedlemi düzelecek” dedi.

Daha 4 tane ped kullanmıştıki beni aradı ve dualarla çok teşekkür etti yaklaşık 8 aydır kurtulamadığı durum düzelmiş ağrısı bitmiş ve nerdeyse tamamen iyileşmişti.

TEŞEKKÜRLER TİENS

TEŞEKKÜRLER AİRİZ PED

 1,721 total views,  7 views today