Açıklama

İÇİNDEKİLER:

egetable Glucosamine 250mg, Marine Chondroitin Extract 100 mg, Brazilian Agaricus 5: 150 mg, Zerdeçal (95% curcumin) 50 mg, Extract Of Devil’s Claw 10: 150 mg, Hyaluronic Acid 5 mg.

Eklemler her gün aşırı zorlanmaya maruz kalır. İşlevleriyle ilgili birçok sorun yaşla birlikte ortaya çıkmaya başlar. Eklem zarar vermediği sürece insanlar her şeyin yolunda olduğunu düşünürler. Acı çekmeye başladıklarında hastalığın ilerlemiş olduğunu hatırlamakta fayda var. Bu nedenle, önleyici bir önlem olarak, onlara esnekliği destekleyen ve iltihabı önleyen bileşenleri sağlamalıyız. Eklemler, kemiklerin harekete izin verecek şekilde buluştuğu yerlerdir. Doğru işlevleri için sağlıklı eklem kıkırdağına, sinovyal sıvıya ve kasların ve tendonların doğru bir şekilde bağlanmasına ihtiyaç duyarlar. Eklem kıkırdağı, disfonksiyonu romatizmal hastalıklara yol açtığı için burada önemli bir rol oynar.

Yaşla birlikte eklem kıkırdağı yıpranır ve eklemler düzgün çalışmaz. Bu, ağrı ve sertliğin ortaya çıkmasına neden olur ve zamanla hareket bozukluğuna yol açabilir. Yaşlanmanın yanı sıra yaşam tarzımız eklemlerimizin şeklini etkileyen bir diğer faktördür. Egzersiz her zaman önerilir, ancak günlük fiziksel aktiviteler sırasında bazı sporlar veya zorlamalar eklemleri ağır kaldırmak, topuklu yürümek veya ekstra ağırlık kadar fazla yükleyebilir. Ek olarak, stres sırt kaslarının daralmasına neden olur ve sonuç olarak bacaklara yetersiz miktarda oksijen verilir ve eklemler ağrımaya başlar.

Ek, Brezilya mantarı (Agaricus blazei Murill) içerir. Bu değerli tıbbi mantar dünyanın değişken bir bölgesinde bulunabilir: Çin, Tayvan, Japonya, Brezilya. Mantar ilk olarak 1945 yılında İngiliz mikolog William A. Murrill tarafından tanımlanmıştır. Ancak 1970’lerde, Brezilya nüfusunda belirli hastalıkların sıklığını araştıran bilim adamı, Sao Paulo bölgesinde yaşayan nüfusun kronik hastalıklardan muzdarip olduğunu fark etmiştir. çok daha az sıklıkla. Diyetleri Brezilya mantarları içeriyordu. Bu mantar birçok mineral (potasyum, fosfor, magnezyum, kalsiyum, demir), vitamin (B1, B2) kaynağıdır. Aynı zamanda nikotinik asit ve vücudun bağışıklığını uyaran beta-glukanlar gibi biyoaktif polisakkaritler içerir.

Hazırlığın bir başka bileşeni – ejderhanın pençesi (Harpagophytum procumbens), Afrika kökenli bir bitkidir. İridyum bileşikleri, örneğin harpagosit ve harpagidin yanı sıra flavonoidler, fenolik asitler ve diğer birçok tedavi edici madde içerir. Farmakolojik çalışmalar, bu bitkinin yararlı özelliklerini doğrulamıştır: iltihap giderici, antiartritik ve anti-romatizmal. Buna karşılık, Hint safranı olarak da adlandırılan zerdeçal, Avrupa’da esas olarak doğuya özgü bir baharat olarak bilinir. Asyalılar bunu binlerce yıldır geleneksel tıpta, örneğin rüzgar giderici bir ajan olarak kullanıyorlar. Güçlü bir antioksidandır, E vitamininden birkaç kat daha etkilidir. Zerdeçal yüzden fazla etken madde içerir. En değerlileri kurkumin ve curcuminoids adı verilen türevleridir. Güçlü antivirallere sahiptirler, antibakteriyel ve anti-fungal özellikler. Geleneksel tıpta zerdeçal, safra akışını destekleyen, iltihapla savaşan ve romatoid artrit semptomlarını hafifleten bir ajan olarak kabul edilir.

Flexi TIENS preparatı ayrıca glukozamin, kondroitin ve hyaluronik asit içerir. İlk bileşenler glukozamin, eklem kıkırdağı oluşturan bileşiklerin kimyasal sentezinde bir yapı taşıdır; bu olmadan sinovyal sıvı rezervlerinin yenilenmesi de imkansız olacaktır. 50 yaşından sonra vücut onu üretme yeteneğini kaybeder, bu nedenle eksiklikleri tamamlanmalıdır. Kondroitin, bağ dokularındaki hücreler arası boşlukları doldururken, hyaluronik asit sinovyal sıvının doğru viskozitesini sağlar.

AKSİYON:

Hazırlıktaki bileşenler: Yaşa bakılmaksızın aktif bir yaşam tarzı sağlayan eklemler üzerinde faydalı bir etkiye sahip olabilir, aşırı eklem gerginliğinden kaynaklanan semptomları hafifletmeye yardımcı olabilir, kıkırdağı korumaya yardımcı olabilir, eklem iltihabını önlemeye ve tedavi etmeye yardımcı olabilir, eklemlerin esnekliğini güçlendirebilir ve Sözde sabah eklem sertliği, romatoid artrit semptomlarını azaltmaya yardımcı olur.

DOZAJ:

Günde iki kez 1 tablet, tercihen sabah ve akşam.

ÖNERİLER:

Hazırlık özellikle eklemleri ve kasları aşırı fiziksel aktivite, spor, fiziksel çalışma veya obezite nedeniyle gerginliğe maruz kalan kişiler için önerilir. Takviye kullanımı yaşlılar için de önerilir.

Tiens Ürünleri KESİNLİKLE İLAÇ DEĞİLDİR! Tiens şirketi hiçbir şekilde hiçbir hastalık, problem vs. gibi soruna ürünlerinin iyi geldiğini, ilaç olarak kullanıldığını iddia etmez. Ürünlerin faydası içerik maddelerinin etkilerinden dolayı gerçekleşmektedir. Ürünler hakkında duyabileceğiniz, okuyabileceğiniz her türlü fayda, ürün deneyimi, hastalık veya problem tedavisinde iyi geldiği gibi söylemler TAMAMEN KULLANICI DENEYİMİDİR. Ü Eğer bir rahatsızlığınız, hastalığınız, probleminiz varsa TİENS ürünlerini kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

 466 total views,  4 views today