Tiens Zeaksantin içeren Takviye Edici Gıda ile gözlerinize rahatlık getirin

Ne kadarda bu yazının kapak fotoğrafına gözlerinizi koruyun adında başlıkla yayınlamış olsam da, önemle belirtmek istiyorum; Tiens ürünleri ilaç değildir. Şirket ürünlerin ilaç olduğunu iddia etmez. Şirket Ürünlerin bir şeye iyi geldiğini sağlık problemlerine çözüm getirdiğini iddia etmez. Tiens İlaç üretmez. Diğer birçok şirket gibi gıda takviyesi üretir. Gıda Takviyelerinin ne olduğunu ayrı bir yazımda inceleyeceğiz.

Kirli hava, iklimlendirme, sigara dumanı ve stres, bunların tamamı görüşümüzü olumsuz etkiliyor. Televizyon seyretmek, bilgisayar ekranlarıyla çalışmak, günümüzün vazgeçilmezi olan akıllı telefonlarla geçirdiğimiz onca vakit ve zamanın kendisi gözlerimize etkisini ciddi bir şekilde etkiliyor. Gözlerimize sadece yaşlanmalarını geciktirmekle kalmayıp aynı zamanda onları rahatlatmak için takviyeler de yardımcı olabilir.

Gözler iyi durumda olduğu sürece, özel bir bakıma ihtiyaç duymazlar, çünkü kendilerini mükemmel bir şekilde temizleyebilir, nemlendirebilir ve yenilenebilirler. Ancak, onları genellikle dayanabileceklerinden daha fazla yük yüklüyoruz.   Ayrıca, 40 yaşından itibaren yavaş yavaş yaşlanmanın ilk belirtileri ortaya çıkar. Göz merceğinin sertleşmesi nedeniyle gözler yavaş yavaş iyi görme özelliklerini kaybederler  ve bu da farklı mesafelerdeki nesneleri görmeyi zorlaştırır.

Peki böyle olası bir durumda nasıl gözlerimizi koruyabilir, rahatlatabiliriz? Tabii ki Tiens Zeaksantin içeren Takviye Edici Gıda ile…

Tiens Zeaksantin içeren Takviye Edici Gıda İçindekiler

Tiens Zeaksantin içeren Takviye Edici Gıda, vitaminler (E, B2, beta-karoten), mineraller (selenyum, çinko, bakır), güçlü antioksidanlar (Goji berry, yabanmersini) ve gözler üzerinde kapsamlı etki gösteren otlar (Afrika kadife çiçeği) içermektedir.

En önemli bileşen – Goji meyveleri geleneksel Çin tıbbında binlerce yıldır kullanılmaktadır. Çinliler bu olağanüstü meyvenin uzun ömürlülük sağladığına inanıyor. Gençleştirici, bağışıklığı artırıcı özellikleri ve görme yeteneğini arttırması ile bilinir. Geleneksel Çin tıbbına göre, Goji meyveleri ayrıca karaciğer ve böbrekler üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Ve Çin tıbbında, karaciğer gözler ile karmaşık bir şekilde bağlantılıdır.

Goji Meyvesi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak için Tıklayınız!

Goji Meyvesi İçerir!

Tiens Zeaksantin içeren Takviye Edici Gıda en güçlü antioksidanlardan biri olan Goji meyveleri içerir. Goji meyveleri ayrıca 18 farklı amino asit, C vitamini, B vitaminleri, doymamış yağ asitleri, mikro ve makro elementler ve flavonoidler içerirler. Besin değerleri açısından bakıldığında goji meyvesi  dünyadaki en besleyici meyvelerden biridir. Ayrıca Goji meyveleri doğal bir zeaksantin kaynağıdır. Lutein ve iyi bilinen beta-karoten (provitamin A) ile birlikte, zeaksantin, karotenoid olarak sınıflandırılan bir bileşiktir. Karotenoidler, insan vücudundaki varlığı tamamen tüketimlerine bağlı olan, yağda çözünebilen doğal bitki pigmentleridir. Onları üretme kapasitemiz yoktur. Lutein ve zeaksantin, pek çok bitkiye (meyveler, sebzeler, çiçekler ) turuncu-sarı renklerini verir. İnsan vücudunda iki önemli rol oynarlar: serbest radikalleri nötralize eder ve zararlı ultraviyole ışınlarını (UV) emen sarı bir filtre görevi görürler. Retinanın hassas, orta bölgesi olan Makula’yı koruyan doğal güneş gözlükleri görevi görürler.

Yaban Mersini ve Kadife Çiçeği Özü de var!

TIENS Zeaksantin içeren Gıda Takviyesi ayrıca yabanmersini özü içerir. Bu meyve güçlü antioksidanlar içerir ve ayrıca gözleri rahatlatır. Sırayla, modern bilimsel araştırmalarla gösterildiği üzere Afrika kadife çiçeği özü, kuru göz sendromunu ve konjonktiviti önleyebilecek çok sayıda bileşen içerir.

Hazırlık ayrıca bakır, selenyum, E vitamini ve B1 vitamini içerir.

Tiens nedir diye merak mı ettiniz? Gelin birlikte Tiens nedir öğrenelim! Tıklayınız

Tiens Zeaksantin içeren Gıda Takviyesi Ne işe yarar

Tiens Zeaksantin içeren Takviye Edici Gıda’nın hazırlanmasında kullanılan içerikler sayesinde;

  • Görme yeteneğini geliştirmek,
  • Göz yorgunluğunu yatıştırır, kuru göz ve konjonktivit semptomlarını hafifletmeye yardımcı olur,
  • Gözlerin yaşlanma sürecini geciktirmeye yardımcı olabilir,
  • Yaşa bağlı maküler dejenerasyon, katarakt ve retinit pigmentoza riskini azaltır.

ÖNERİLER

Tiens Zeaksantin içeren Takviye Edici Gıda’nın önerilen kullanım şekli Günde 1 Tablet şeklindedir.

Hazırlık, bilgisayar ekranlarında uzun süre çalışmaktan, televizyon seyretmekten veya okumaktan rahatsızlık duyan kişiler için özellikle önerilir.

Sizde Tiens Zeaksantin içeren Takviye Edici Gıda’nın bu faydalarından yararlanmak istiyorsanız Hemen Benimle iletişime geçin!
Tiens Ürünleri KESİNLİKLE İLAÇ DEĞİLDİR! Tiens şirketi hiçbir şekilde hiçbir hastalık, problem vs. gibi soruna ürünlerinin iyi geldiğini, ilaç olarak kullanıldığını iddia etmez. Ürünlerin faydası içerik maddelerinin etkilerinden dolayı gerçekleşmektedir. Ürünler hakkında duyabileceğiniz, okuyabileceğiniz her türlü fayda, ürün deneyimi, hastalık veya problem tedavisinde iyi geldiği gibi söylemler TAMAMEN KULLANICI DENEYİMİDİR. Ü Eğer bir rahatsızlığınız, hastalığınız, probleminiz varsa TİENS ürünlerini kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

 2,770 total views,  1 views today