Hakkımda

Hakkımda bölümünü şurada doğdum burada büyüdüm diye sonra şurada okudum buradan mezun oldum diye doldurmak istemiyorum açıkçası. Ben herşeyden önce bir bireyim, her bireyin olduğu gibi benimde sevdiğim şeyler var. İşte bu blog benzeri sitemde sevdiğim şeyler hakkında yazılar,videolar ve resimler paylaşmak istiyorum. O zaman beni sevdiğim şeyler ile tanırsınız. Ama kısaca bahsetmek gerekirse bu şeyleri, söyleyeyim sizlere.

Ben bir babayım ve babalık ile ilgili paylaşımlarım olacaktır muhakkak. Bir girişimciyim, doğal taş sektörü ile uğraşıyorum. Doğal taş sektörü ile ilgili beğendiğim gelişmeleri, belki yaptığım işlerden kareler, neyi nasıl yaptığımız ile ilgili videolarla bu konuda da bilgilendirmeye çalışacağım sizleri sitemde. Teknoloji severim ve yakından takip ederim. İmkanım ve fırsatım olursa yeni teknolojilere sahip olurum, tabii ayrıntılı bir incelemeden, araştırmadan sonra. Kişisel gelişim girişimcilikle birlikte ilgilendiğim bir diğer konu, gerek işimde gerekse hayatımda kullanabileceğim yeni şeyleri öğrenmeyi severim.

Ve son olarak ben bir LR Bağımsız İş Ortağı’yım. Bu konunun ne olduğu, ne işe yaradığı, neler kazandırdığı konusunda belki bu sitede çok paylaşım yapacağım. Ürünlerini gerek kitap tanımlarıyla gerekse kullanıcı gözüyle tanıtan vikipedi tarzı yazılarımla birazda benden yorumlar katarak tanıtacağım. Ama en önemlisi hayatıma kattığı değişiklikleri paylaşmaya çalışacağım. Belki ilerde LR ekibimden ve LR ekibime katılmak isteyecek herkese bir rehber niteliğinde çalışmalar olur.

Zaman içerisinde kendimle birlikte bu bölümü geliştireceğim. Saygılar.

Murat KoyuncuoğluGirişimci, LR Bağımsız İş Ortağı, Teknoloji Sever, Baba

Bu sitede yayınlayacağım tüm yazıların yazarı benim. Yazılarımı okuyup beğenir paylaşırsanız çok sevinirim. Ayrıca bana sormak istediğiniz soruları aşağıdaki formu doldurarak sorabilirsiniz. Teşekkürler.     2,206 total views,  4 views today