LR Health & Beauty: Bir Alman Markası, Yükselen bir Doğrudan Satış Şirketi

1985 yılında Almanyanın Ahlen şehrinde kurulmuş ve bugün 28 ülkede faaliyet gösteren, her yıl cirosunu artıran, benzersiz adil pazarlama planı, star konsepti, otomobil konsepti ve daha fazlası ile Türkiye’de de büyümeye devam eden Sağlık ve Güzellik ürünleriyle bir Doğrudan satış şirketidir.

LR’ın sunduğu benzersiz Aloe Vera ürünleri ve koku uzmanlığı ile tanışmak ister misiniz?

Kurulduğu yıldan bu yana doğrudan satış pazarlama yöntemiyle çalışan LR, bugüne kadar genişlettiği ürün gamı ile bizlere Alman kalitesiyle hayatımızın çeşitli alanlarına değer katan ürünler üretiyor.
Boşuna demiyorlar “More Quality for Your Life” yani “LR Değer Katar”.

0
Uluslararası Çalışan Sayısı
0
Milyon Aloe Vera Jel İçeceği Satışı
0
Milyon Uluslararası Ürün Paketi Gönderimi
0
Ülkede LR
0
den fazla her yıl yapılan ürün testi

1985’den beri yıllık cirosu devamlı yükselen bir şirket:
LR

LR’ın kuruluş yılı olan 1985’den itibaren devamlı olarak cirosunu başarılı bir şekilde artırdığını biliyor muydunuz? 6 Ekim 2015 tarihinde Astra Ödülleri kapsamında LR, “Yılın Şirketi” ödülünü kazandı. LR böylece Avrupa’daki en iyi doğrudan satış şirketi ünvanına sahip oldu.

Yıl Ciro
1985
0,5 Milyon Euro 10
1990
19 Milyon Euro 20
1995
79 Milyon Euro 30
2000
94 Milyon Euro 40
2005
180 Milyon Euro 50
2015
235 Milyon Euro 60
2016
258 Milyon Euro 70

LR Vizyonu

LR’ın vizyonu, dünya çapında lider bir doğrudan satış şirketi olmaktır. Burada “lider” ile kastedilen sadece büyüklük anlamında değil, aynı zamanda LR’ın öncü rolü, trendleri belirlemesi ve örnek davranışlarıdır. Bu vizyonun temelinde, açık ve net olarak belirlenmiş birebir yaşanan değerler ve kökleri sağlam 5 başarı direği yatar.

1. Alman Kalite Standartları

LR’ın kalite beklentisi örnek niteliğindedir. LR, sadece deneyimli hammadde tedarikçileri ile çalışmakta ve tüm ürün portföyünü dahili ve harici kalite kontrollerine tabi tutmaktadır. Bu konudaki titizlik ve itina, örneğin Aloe Vera Drinking Gele ürünlerinin saygın FRESENIUS ENSTİTÜSÜ’nün rağbet gören kalite işaretine sahip olmasını sağlamaktadır.

Başarının bir direği olan kalitenin yanında, tüm dünyadaki iş ortaklarımızı ve müşterilerimizi heyecanlandıran ürün yenilikleri de önemlidir.

Devamı

2. Uluslararası Star Konsepti

Dünyada çeşitli alanlarda tanınmış ünlü kişiler kendi parfüm serilerini veya bakım ürünlerini piyasaya sürmek istediklerinde, LR her zaman memnuniyetle başvurdukları bir adrestir. „Star konsepti“ eşsiz avantajlara sahiptir:

Stara birebir yakınlık: Ünlüler, kendi ürünlerinin geliştirilmesine büyük bir ilgi ve çaba ile katkı sağlarlar. “Exklusiv by LR” ciddiye alınır.

Güven: Dünyaca ünlü starların LR’a duyduğu güven, şirketin profesyonelliğinin ve dünya çapındaki imajının altını çizer.

Devamı

3. Otomobil Konsepti

LR’ın otomobil konsepti ödüllendirir ve motive eder. LR işinde çalışan her danışman henüz kısa bir süre sonra LR özel edition modeli Polo  kullanma imkanına sahip olur.

Başarılı LR danışmanları, kariyerlerinin devamı için motivasyon olarak Mercedes Benz araç filosundan seçim yapma imkanına sahip olurlar.

Otomobil konseptinin son noktasını, en başarılı LR danışmanlarına verilen beyaz LR Porsche oluşturur.

Devamı

4. Adil Pazarlama Planı

LR ücretlendirme sistemi 25 yıldır denenmiş olup bu şekli ile pazarda eşsizdir.

Yapılan satışlar için ödenen primin yanı sıra ortalama %40 düzeyinde olan kar marjı, örneğin LR Academy, değişik etkinlik ve seyahatlere katılım için davetiye ve otomobil konsepti gibi çok cazip ek avantajlar „Pazarlama Planı“ başarı direğinin bir parçasıdır.

Böylece, elde edilecek başarı tamamen kişisel hedeflere ve her bireyin kendi çabasına ve çalışma performansına bağlıdır.

Devamı

5. Mükemmel Eğitim ve Servis

İş Ortaklarının eğitimi LR için son derece önemlidir. Bu yüzden, sadece eğitim için kurulmuş olan LR Academy, kariyer basamağından kariyer basamağına LR danışmanlarına bireysel olarak ve profesyonelce eşlik eder.

LR’ın servis değerleri en üst düzey talebe uygun olacak şekildedir. Sipariş alma ve ürün danışmanlığından iletişime, güvenlik hususlarından teslimat hizmeti ve teslimat kalitesine kadar tüm süreçlerde LR danışmanlarının istekleri ve talepleri daima en birinci önceliğe sahiptir.

Devamı

LR İş Ortağı olmak nasıl olur, neler kazandırır?

 • Giriş Ücreti YOK!

 • Aydat, Yıldat YOK!

 • Aylık Satın Alma, Satış Yapma Zorunluluğu YOK!

 • Ürün Stoklama Zorunluluğu YOK!

 • Risk YOK!

 • Satışlardan %40 Kar Marjı

 • Ekip Kurarak Prim Kazanma Şansı

 • Özel Ürünler kullanma ve satma

 • Adil ve Şeffaf Pazarlama Planı

 • Hayallerinizin Otomobilini Kullanma Fırsatı

 • İstediğiniz Zaman Çalışın

 • Kendi İşinizin Patronu Olun

 • Ek Gelir Elde Edin

 • Hayallerinizdeki hayatı elde edin

 • Ne Kadar Çok Çalışırsanız O Kadar Çok Kazanırsınız.

Daha Ne Duruyorsun? Bana daha fazla soru sormak istiyorsun. Durma Sor!

 4,132 total views,  2 views today