Evet Doğrudan Satış sektörü herkese kapısını açar!

Doğrudan satış sektöründe yaşınız*, eğitiminiz, cinsiyetiniz her ne olursa olsun bu işi yapabilirsiniz! Hemde herkes ile eşit şartlarda. Değişken sadece SİZsiniz!

* T.C. yasalarına göre doğrudan satış sektöründe olabilmeniz için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir.

Merhaba, bugün bu yazıma mademki doğrudan satış nedir diye ilk yazımla başladım blog yazarlığına, kimse bilgisiz kalmasın diyerek “Neden Doğrudan Satış? Çünkü …” başlıklı yazılar ile kendimce okuyup araştırıp ve bizzat yaşadıklarımdan örneklerle anlatmak istedim.

“Neden Doğrudan Satış? Çünkü Herkes Yapabilir!” dedim başlıkta. Evet herkes yapabilir, doğrudan satış sektöründe yaş kısıtlaması cinsiyet ayrımı yoktur. Hatta şu anda yaptığınız mesleğin bile önemi yoktur (eğer ki halen çalıştığınız şirketiniz ya da kurumunuz böyle kısıtlamalar getirmediyse). Doğrudan satış sisteminde sadece ve sadece 18 yaşını doldurmuş, yani reşit olmuş olmanız gerekmektedir. Böylece kendi işinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

İnsanlar bazen çok farklı düşünceler içerisinde olabiliyor. Üzülmeyin, bu doğamızda var, insanoğlu illa ki bir şeyler hakkında birileri hakkında doğru yada yanlış düşünecek. Hatta düşünmekle kalmayıp konuşacak. Gayet doğal karşılamak gerek, çünkü biz insanlar bilmediğimiz şeylere karşı ön yargı ile yaklaşırız. Bilinçaltımız bile ilk tanıştığımız kişileri hemen bir kalıba sokmaya çalışıyor, daha biz selamlaşmadan dahi bilinçaltımız kişiye “Evet” ya da “Hayır” cevabını veriyor. Neden? Çünkü elindeki kalıplara göre bilinçaltı bunu her şeye yapar. Belki de doğrudan satış sektörünün en büyük engeli önyargıdır.

Önyargılı davranmamak gerek, çünkü bu sektörde herkes bulunabilir. Bankaya gittin gişede çalışan doğrudan satışçıdır aynı zamanda, sonra bir kafe de oturdun arkadaşlarınla, bir üniversite öğrencisi geldi, doğrudan satış yapıyor. Ve özellikle kadınlarımız… Doğrudan satış sektörünün en çok istihdam sağladığı kişiler kadınlardan oluşuyor biliyor muydunuz?

Dediğim gibi herkes yapabilir. Ben LR Health & Beauty ile iş ortaklığına başladım ve aynı zamanda bir esnafım işimi yürütmeye devam ediyorum. Ekibime aldığım insanlar öğrenciler, ev hanımları, gençler ve bağımsız olma isteğindeki kişiler. Sınır yok, Limit yok, Doğrudan satışta kazanç her zaman ama her zaman sizin emeğinizin miktarınca gelir. Tek değişken sizsiniz!

Başka yazılarımda başka nedenleri hakkında da yazmaya devam edeceğim, şimdilik hoşçakalın.

 1,097 total views,  2 views today