TİENS GIDA TAKVİYELERİ KESİNLİKLE İLAÇ DEĞİLDİR. BİR HASTALIĞINIZ VEYA TIBBİ MÜDEHALE GEREKTİRECEK DURUMUNUZ VAR İSE KESİNLİKLE ÖNCE DOKTORUNUZA DANIŞINIZ.!

TİENS ŞİRKETİ KESİNLİKLE ÜRÜNLERİNİN HERHANGİ BİR HASTALIĞA DERDE ÇARE OLDUĞUNU İDDİA ETMEZ.

AŞAĞIDA TİENS ÜRÜNLERİNİ KULLANAN KULLANICILARIN YORUMLARI YER ALMAKTADIR. DENEYİM GRUPLARINDAN ALINDIĞI GİBİ KOPYALANMIŞTIR, EDİT YAPILMAMIŞTIR.

İskenderun Bayimiz Be** D** A**’in Paylaşımı:
___________________________

Merhaba arkadaşlar, sizlere bir arkadaşımın airiz ped deneyiminden bahsetmek istiyorum. Arkadaşım kasım ayından bu yana yani yaklaşık 9 aydır adet kanamalarında ciddi bir artış olduğunu 10 günden fazla sürdüğünü ve çok sancılı geçtiğini belirtti bana. Ama bu süreç içerisinde hiç doktora görünmemiş sebebinin ne olduğunu bilmiyor. Ben kendisine airiz pedi önerdim. 31 temmuz 2019 da kullanmaya başladı ve tam 12 günlük kullanım sonucunda 11 ağustos 2019’da büyük bir sancıyla doktora gittiğini pedin üzerinde iki adet parça olduğunu parçaların incelendiği ve inceleme sonucunda doktor biri 5cm diğeri 2cm büyüklüğünde kist düşürdüğünü belirtmiş. Doktor kendisine normalde bu büyüklükteki kistler için ameliyat önerdiklerini söylemiş ve sen kendini ameliyatsız ameliyat etmişsin demiş. Arkadaşımda sadece Tiens’in pedini kullandığını söylemiş. Doktorun da ona o zaman bu ped mucize gibi birşey dediğini ifade etti kendisi. Tam tamına 12 günlük kısa bir sürede böyle bir gelişme yaşandı. Ürünümüz gerçekten Harika.
Teşekkürler Tiens..
Teşekkürler Airiz ped..

 

 1,770 total views,  5 views today