TİENS GIDA TAKVİYELERİ KESİNLİKLE İLAÇ DEĞİLDİR. BİR HASTALIĞINIZ VEYA TIBBİ MÜDEHALE GEREKTİRECEK DURUMUNUZ VAR İSE KESİNLİKLE ÖNCE DOKTORUNUZA DANIŞINIZ.!
TİENS ŞİRKETİ KESİNLİKLE ÜRÜNLERİNİN HERHANGİ BİR HASTALIĞA DERDE ÇARE OLDUĞUNU İDDİA ETMEZ.
AŞAĞIDA TİENS ÜRÜNLERİNİ KULLANAN KULLANICILARIN YORUMLARI YER ALMAKTADIR. DENEYİM GRUPLARINDAN ALINDIĞI GİBİ KOPYALANMIŞTIR, EDİT YAPILMAMIŞTIR.

[27/9 12:06] Ö** F** T**: Bu gün TİENS AİLESİ ne katılımımın 5.ayı bitti. Diz kapaklarında oluşan tahribat için ortopedi doktoru özel bir iğne tedavisi uyguladı.PRP iğne verdi devlet baba karşılamıyor😟. 1 iğne 350 tl idi o zaman. Şimdi 400 küsur olmuş. Bu arada eklem sıvısı için TIENS Glukozamin İçeren Takviye Edici Gıda kullanmamı tavsiye etmişlerdi. Tevafuk oldu.
Ben ilk bayi olduktan sonra hiç ara vermeden 5. kutuya başladım. Merdiven çıkamıyordum dizlerimi kıvıramıyordum. Ve bu gün Fizik tedavi uzmanından randevu aldım. Muayene sonucu dizlerimin gayet iyi olduğunu film çekmeye bile gerek olmadığını söyledi doktor. Hocam ben 5.kutuya başladım 5 aydır içiyorum Glukozamin dedim devam edeyim mi dedim ve Kalsiyum (TIENS Nutrient Kalsiyum Tozu İçeren Takviye Edici Gıda) da içiyorum hocam yanında dedim 1 kutu daha Kalsiyum devam dedi hoca.(Hoca sanki Tiensten bahsediyor dedim kendi kendime😁) 6 aya tamamla sonra bırakabilirsin 6 ay ara ver ve tekrar bakalım 6 ay sonra ama şu an eskiye göre gayet iyi daha önceki filmle arasında dağlar kadar fark var gerek yok filme
TEŞEKKURLER TİENS
arkadaşlar bizim glukozaminin özelliklerinden birisi de diğerlerinde bildiğim kadarıyla olmayan Brezilya şampiyon mantarı
Arkadaşlar ÜRÜNLERİMİZ GERÇEKTEN 1.NUMARA
Bu arada ilk muayene ortopedi 2.muayenem fizik tedavi diğer dr’ların yönlendirmesiyle

  • Kullanılan Ürünler:

    Tiens Glukozamin İçeren Takviye Edici Gıda

  • Ne amaçla Kullanıldı:

    Eklem Ağrısı, Diz Kapağı Bükememe, Merdiven Çıkarken Zorlanma

Yukarıdaki bahsi geçen ürünü sipariş etmek için hemen benimle iletişime geçebilirsiniz, whatsapp yoluyla yapılan iletişimlere daha çabuk cevap veriyorum. İletişim baloncuğunda gerekli iletişim kanalları mevcuttur.

 1,233 total views,  4 views today