TİENS GIDA TAKVİYELERİ KESİNLİKLE İLAÇ DEĞİLDİR. BİR HASTALIĞINIZ VEYA TIBBİ MÜDEHALE GEREKTİRECEK DURUMUNUZ VAR İSE KESİNLİKLE ÖNCE DOKTORUNUZA DANIŞINIZ.!
TİENS ŞİRKETİ KESİNLİKLE ÜRÜNLERİNİN HERHANGİ BİR HASTALIĞA DERDE ÇARE OLDUĞUNU İDDİA ETMEZ.
AŞAĞIDA TİENS ÜRÜNLERİNİ KULLANAN KULLANICILARIN YORUMLARI YER ALMAKTADIR. DENEYİM GRUPLARINDAN ALINDIĞI GİBİ KOPYALANMIŞTIR, EDİT YAPILMAMIŞTIR.

Ürün Tecrübesi, Deneyimi, Kullanıcı Yorumu:

merhaba arkadaşlar müthiş TIENS ürünlerinin faydaları bitmiyor bu geçen yaz köye akraba ziyaretine gitmiştik ve o kadar çok sivri sinek vardı ki hiç bir ilaç fayda vermedi bende bu durumu üst sponsorumla paylaştım kendisi orecare diş macununu önerdi ısırıklara sürdükten yirmi dakika sonra sarımsı bir sıvı akıtarak hemen kurulduğunu gördüm ardından kaç gün sonra aradan oğlumu zehirli bir böcek soktu ve bir portakal büyüklüğünde şişti yine aynı yöntemle orecare le zehrini akıtık ve bi kaç gün içinde geçti teşekkür ederim TIENS 🙏 🙏

  • Kullanılan Ürünler:

  • Ne amaçla Kullanıldı:

Yukarıdaki bahsi geçen ürünü sipariş etmek için hemen benimle iletişime geçebilirsiniz, whatsapp yoluyla yapılan iletişimlere daha çabuk cevap veriyorum. İletişim baloncuğunda gerekli iletişim kanalları mevcuttur.

 606 total views,  2 views today