TİENS GIDA TAKVİYELERİ KESİNLİKLE İLAÇ DEĞİLDİR. BİR HASTALIĞINIZ VEYA TIBBİ MÜDEHALE GEREKTİRECEK DURUMUNUZ VAR İSE KESİNLİKLE ÖNCE DOKTORUNUZA DANIŞINIZ.!
TİENS ŞİRKETİ KESİNLİKLE ÜRÜNLERİNİN HERHANGİ BİR HASTALIĞA DERDE ÇARE OLDUĞUNU İDDİA ETMEZ.
AŞAĞIDA TİENS ÜRÜNLERİNİ KULLANAN KULLANICILARIN YORUMLARI YER ALMAKTADIR. DENEYİM GRUPLARINDAN ALINDIĞI GİBİ KOPYALANMIŞTIR, EDİT YAPILMAMIŞTIR.

N** Ş**:

Oğlum 9 aylıkken bronşit oldu ve ondan sonra nerdeyse her ay bronşite yakalandı. İğne ve buhar oğlumun rutini haline gelmişti. 4 yaşına kadar devam etti bu durum. Nisan ayında spirulina ve çinko kullanmaya başladık oğluma. Çok hafif atlatmaya başladık bronşit astım nöbetlerini. Pazartesi çok kötü astım bronşit oldu spirulina, çinko ve kordiseps verdim 1 er kapsül. Antibiyotik almadan ventolinle 2 gün geçirdik. Sabah ve akşam 1er kapsül Kordiseps verdim. 3.gün sabah çok iyi uyandı öksürük bitmişti. Şimdi spirulina ve çinko devam ediyoruz. Antibiyotik ve buharsız astım bronşiti atlattık. Çay olarak zencefil, zerdeçal, limon ve bal karıştırıp içirdim. Aynı durumda olan 4 yaş ve üzeri çocuklarda etki edebilir diye yazdım. Astımlı çocuğu olanlar beni çok iyi anlatacaktır.

Öksürükten uyuyamadığı zamanlarda yeşil şeridi şah damarina yapıştırdım nisandan bu yana 3 dk.da öksürük kesildi ve uykuya daldı. Gece çok faydasını görüyoruz yeşil şeridin. Tiensle çocuklarım antibiyotik olmadan büyüyorlar elhamdülillah.

M** A**:
4 yaş için 1 sabah 1 akşam tam kapsül mu kullandınız şuanda 2 ve 7 yaş grip olan çocuklarım var da

N** Ş**:
Kordiseps sabah akşam 1er kapsül tok karnına tam olarak verdim. Korkmadan nasıl verdim diyeceksiniz 4 yıldır antibiyotik iğneler diş bırakmadı oğlumda hiç bir fark görmedim hastalığında geçici bir iyileşme oldu .hatta göz enfeksiyonu bile kordiseps ‘ten sonra geçti

 • Kullanılan Ürünler:

  Tiens Çinko İçeren Takviye Edici Gıda
  Tiens Spirulina içeren Takviye Edici Gıda
  Tiens Kordiseps içeren Takviye Edici Gıda
  Airiz Hijyenik Kadın Pedi içindeki Yeşil Şerit

 • Ne amaçla Kullanıldı:

  Bronşit, Astım, Öksürük

Yukarıdaki bahsi geçen ürünü sipariş etmek için hemen benimle iletişime geçebilirsiniz, whatsapp yoluyla yapılan iletişimlere daha çabuk cevap veriyorum. İletişim baloncuğunda gerekli iletişim kanalları mevcuttur.

 3,580 total views,  2 views today