LR Zeithgard Powerlift ürününü ben ve eşim daha kullanmadık, o yüzden sosyal medya gruplarımızda platin liderim Nilay Gülertan’ın paylaşımından alıntı yapıyorum. Ürünü kullandığımız zaman incelemesini yapıp ve inceleme yazımı sizlerle paylaşacağım.

Ayrı ayrı kremlermi kim uğraşacak dediğinizi duyar gibiyim

Tanıştırayım, küçük dev Powerlift!

Gündüz ve gece için tek krem arayan, cildi daha kırışmamış ama önlem almak isteyen genç ve nem ihtiyacı olan ciltler icin biçilmis kaftan! 

Cildi yumusacık yapıyor olması da gönlümü çelen diğer özelligi.

Ne var peki içinde ne ise yarıyor?

iceriğinde ki 7 farklı bitki özütü, yosun, Hyaluronik asit ve Reductine isimli bir yulaf proteini sayesinde yorgun düşmüş cildi canlandırıyor ve sıkılaştırıyor.

Sürüldüğünde cilt tarafından hızlıca emilen Powerlift, yorgun görünen yüze anında yoğun nem, elastikiyet ve enerji sağlıyor.

Kozmetik ürünlerinde sıkça kullanılan hyalüronik asitin en önemli yeteneği çok yüksek nem tutabilmesidir. Bu sayede cildin genç görünmesine ve kırışıkların önlenmesine yardımcı olur. Ayrıca cildin esnek kalmasını sağlayan Kolajen ve Elastin liflerini korur. Hyaluronik asitin sağladığı canlandırıcı etkiyi, yosun ve yedi bitki özütünün sağladığı nem destekler .

Gelelim anti-aging etkisine. Bir yulaf proteini olan reductine, hücre yenilenmesi tetikleyerek kırışıkların oluşmasını engeller. Powerlift içerdiği yağ asitleri, A ve E vitaminleri, hücre zarına esneklik veren lesitin sayesinde cildinizi yaşlanma etkilerine karşı korur.

Powerlift Yüz Kremi 20 yaşından sonra kullanılabilir.
Makyaj altı olarak da kullanabilirsiniz.
Erkek cildi için de uygundur.

 2,322 total views,  1 views today